EUPorto’dan En Avantajlı Avrupa Vatandaşlığı Edinimi

Yatırımcılara yönelik Portekiz vatandaşlık programı Avrupa ülkeleri içinde benzer programlar arasında şartları en uygun olanıdır.

Yatırım yöntemiyle Portekiz vatandaşlığı edinmek için öncelikle 500.000 Euro tutarında fon almak gereklidir. Fon yatırımı yaptıktan sonra 5 yıl boyunca, yılda sadece 7 gün Portekiz’de geçirerek ailece Avrupa vatandaşlığı alınabilir.

Golden Visa (Altın Vize) programlarının en önemli amaçlarından biri yabancı yatırımcı çekerek ülkelerin ekonomilerini güçlendirmektir. Portekiz Golden Visa yatırımı yapan kişilere ve ailelerine verilen haklar şunlardır:

AB üyesi olan Portekiz’den alınacak vatandaşlık aynı zamanda Avrupa vatandaşlığı anlamına geliyor. Avrupa vatandaşlığı ise ailece tüm Avrupa Birliği ülkelerinde çalışma, eğitim alma ve yerleşme fırsatı sunuyor.

  1. Portekiz vatandaşlığı Kanada ve Amerika dâhil dünyada 192 ülkeye Portekiz pasaportu sayesinde vizesiz seyahat olanağı veriyor.
  2. Siz, eşiniz ve size ekonomik olarak bağımlı aile bireyleriniz Portekiz’de ve Avrupa Birliği ülkelerinde çalışma, eğitim alma, iş kurma hakkına sahip olursunuz.
  3. Türkiye ve Portekiz arasındaki mevcut anlaşmadan dolayı çifte vergilendirmeden muaf olursunuz.
  4. Portekiz vatandaşlığı nesilden nesle aktarılabilir. Vatandaş olduktan sonra Portekiz’de doğan çocuklarınız veya çocuklarınızın çocukları otomatik olarak Portekiz yani Avrupa vatandaşı olurlar.

Portekiz Vatandaşlığı için İstenen Şartlar Nelerdir?

Portekiz Vatandaşlığı için İstenen Şartlar

  1. Portekiz Golden Visa uyumlu açık uçlu likit fon alınarak
  2. Portekiz Golden Visa uyumlu kapalı uçlu banka fonu alınarak

En Avantajlı Avrupa Vatandaşlığı için Nasıl Bir Yol İzlemeli?

En Avantajlı Avrupa Vatandaşlığı için Nasıl Bir Yol İzlemeli

Portekiz’in çifte vatandaşlık programına katılım ciddi bir yatırım planlaması ile mümkün. EUPorto olarak, yatırımcılarımız kendileri ve ailelerinin gelecekleri hakkında karar verirken aynı zamanda finansal güvenliğin  çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, sorumluluklarımızı ciddiye alıyor ve danışmanlık desteğimizi her aşamada sunuyoruz. Golden Visa (Altın Vize) başvuru sürecinin doğru ve akıcı bir şekilde yönetilmesi için Portekiz’in en kurumsal avukatlık kuruluşları ile birlikte koordineli çalışıyor ve sürecin eksiksiz ilerlemesi için yatırımcılarımızla irtibat halinde işlemleri yürütüyoruz.

EUPorto uluslararası finans alanında 25 yılı aşkın tecrübesiyle, doğuştan Portekizli-Türk olmanın verdiği lokal bilgi, dil ve iletişim kültürüne hakimiyetiyle, sadece Portekiz’e odaklı çalışarak zengin yatırım fonu portföyü çeşitliliğiyle ve güvenli banka fon yatırım seçkisiyle Avrupa Vatandaşlığı alanında Türkiye’de öncüdür. EUPorto, Portekiz’de güvenli temettü getiri elde etmeyi hedefleyen yatırımcılar için lokal fon yatırım fırsatları ve Portekiz Borsası’nda aktif kuruluşların fonlarını (Portekiz Açık Fon) Türkiye’deki yatırımcılara sunan ilk firma olmayı başarmıştır. Yatırımla AB Vatandaşlık uzmanı EUPorto, Portekiz Golden Visa alanında 2017’den günümüze Avrupa Vatandaşlığı için en köklü yatırım fırsatlarını araştırır ve avantajlı güvenilir yatırımları sunar. Uzun soluklu Portekiz vatandaşlık işlemlerinizde size de destek olmaktan mutluluk duyacağız.

Özetle, EUPorto’nun yenilikçi, sektöründe fark yaratan, Portekiz’in en lokal yatırım fırsatı seçeneklerini yatırımcılarının beklentilere göre günceller. Yatırımcılarının memnuniyeti en temel önceliğidir. 2017’den günümüze yatırım aracılığıyla 200’den fazla ailenin Portekiz Golden Visa başvurularını başarıyla tamamlamıştır.

Yatırımcılarına tercih ettikleri yatırım fonlarını, avantajları ve dezavantajlarıyla birlikte tanıtır.

İhtiyaç ve hedeflere göre belirlenen yatırım fonlarının risk yapısını bağımsız bir duruşla aktarır. Golden Visa yatırımcıları böylece değerlendirmeler doğrultusunda kendi seçimini bilinçli bir şekilde yapar.

Golden Visa uyumlu gerek açık uçlu likit fonlar gerekse kapalı uçlu banka fonları hakkında aklınıza takılan tüm sorular için deneyimli ekibimize ulaşabilir, Instagram ve Facebook’ta euportocom hesabını takip edebilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Benzer İçerikler

Neden Portekiz'e Yatırım Yapmalı?

Portekiz’e Neden Yatırım Yapmalı?

Yatırımlarınızda Neden Portekiz Golden Visa‘yı Tercih Etmelisiniz? Portekiz’in nüfusu 10,3 milyon olmasına rağmen dünya çapında Portekizce…
Detaylı Bilgi Alın.