Fon Sepeti Fonu Neye Yatırım Yapar?

Fon Sepeti, Golden Visa için Portekiz’de tek bir fon alımı yerine daha fazla çeşitlilik sağlamak için farklı sektörlere yatırım yapmaya olanak tanıyan bir yatırım modelidir.

Fon sepeti konseptinde, seçilen fonların yatırım yaptığı şirketlerin büyümesine paralel olarak yatırımcılarına artan piyasa değeri üzerinden orta-uzun vadede getiri sağlamayı hedefler; büyümeyle birlikte Golden Visa yatırımcılarının optimum kazanç elde edilmesi amaçlanır.

Özetle Fon Sepeti, Portekiz’deki farklı fonlara yatırım yaparak sermayeleri güçlendirilen şirketlerin büyümesine paralel olarak Golden Visa yatırımcılarına artan piyasa değeri üzerinden orta ve uzun vadede yüksek getiri sağlamayı hedefler.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

EUPorto olarak Portekiz Golden Visa uzmanlığımız ile yatırımcılarımızın pazardaki yatırım fonu fırsatlarından maksimum seviyede yararlanmalarını sağlamak için objektif bir şekilde en uygun fonları sunmaktayız. Yatırımcılarımızın özel kriterlerini anlamak ve kendilerine en uygun yatırım fonlarını bulmaları için butik bir anlayışla çalışıyoruz. Portekiz Golden Visa yatırım fonu seçenekleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Alın.