EUPorto olarak, yatırımcılarımıza yüksek değer artışı ve yüksek yıllık geri dönüş oranı sağlamayı hedefliyoruz.

Bunun için projelerimizi, bölgenin en önemli ve en değerli noktası olan Lizbon’un güney kıyısında konumlandırarak yüksek yatırım getirisi sunuyoruz.

Yerel Kiralama

Yerel Kiralama

Son yıllarda Lizbon’da artan turizm talebiyle 1+0 ve 1+1 dairelerin fazlalaşması, yerel kiralamaya yönelik arzın karşılanamamasına yola açmıştır. Alacağınız gayrimenkulün 2+1 veya 3+1 özelliklerde olması aile oturumu için gerekli olan açığı kapatacağından çok hızlı bir şekilde uzun süreli kiraya verebilirsiniz.

Yazlık veya daimi kullanım için projeler

Yazlık veya daimi kullanım için projeler

Alacağınız gayrimenkulü kendi oturumunuz için düşünüyorsanız Portekiz size çeşitli imkânlar sunuyor. Öncelikle, ister daimi, ister mevsimsel oturum olarak  gayrimenkul edindiğinizde, Lizbon THY işbirliğiyle size ulaşım konforu sağlayacaktır. Lizbon çevresinde, merkeze sadece 15 dk mesafede Atlas Okyanusu’nun 40 km boyunca uzanan, eşsiz doğal güzelliklerine sahip Costa da Caparica plajlarından faydalanabileceğiniz dairelerimizi beğeninize sunuyoruz. Her biri özel yapım modern mimariye sahip, dairelere yerel fiyatlarla sahip olmanız mümkün.