Portekiz Büyüme Fonları

Portekiz Büyüme Fonları Neye Yatırım Yapar?

Büyüme Fonları Portekiz’in farklı sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşların büyümelerini teşvik eder; küresel piyasada rekabet güçlerini arttırabilmek için yatırım desteği sunar.

Büyüme fonlarının yatırım yapacağı şirketler, mali tablo verilerine göre büyüme potansiyeli olan şirketler arasından seçilir. Yatırım yapılan ihracat ağırlıklı reel sektör şirketlerinin sermaye yapıları önemli ölçüde güçlendirilir.  Yatırım hedefleri farklı sektörlerden çeşitlendirilmiş ve güçlendirilmiş bir portföye sahip olmaktır.

Özetle Portekiz büyüme fonları Portekiz’de halka açık olmayan, büyüme potansiyeli yüksek olup ve mali yapısını güçlendirmesi gereken şirketlere sermaye koyarlar. Böylece satın alınan firmaların kapasite kullanım oranlarında verimlilik sağlanır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

EUPorto olarak Portekiz Golden Visa uzmanlığımız ile yatırımcılarımızın pazardaki yatırım fonu fırsatlarından maksimum seviyede yararlanmalarını sağlamak için objektif bir şekilde en uygun fonları sunmaktayız. Yatırımcılarımızın özel kriterlerini anlamak ve kendilerine en uygun yatırım fonlarını bulmaları için butik bir anlayışla çalışıyoruz. Portekiz Golden Visa yatırım fonu seçenekleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Alın.