Portekiz Borsa Fonu

Portekiz Borsa Fonu Neye Yatırım Yapar?

Portekiz Borsa Fonu, Portekiz Borsasında işlem gören kurumsal firmalara yatırım yapılmasını sağlar. Dilendiği zaman satış yapılarak nakde çevrilebilmesi ve yatırım değer artışının her gün görüntülenebilmesi bakımından benzersizdir.

Golden Visa amaçlı Portekiz açık fonu seçeneği ile yatırımınızı Portekiz borsasında yaparak uluslararası piyasalarda likiditesi olan sermaye piyasası ürünlerinde değerlendirmiş olursunuz.

Portekiz Borsa fonu ile birikiminiz Avrupa sermaye piyasasında değerlendirilmek üzere profesyonel yöneticiler tarafından minimum risk – maksimum getiri ilkesi ile yönetilir. Dünya piyasalarındaki gelişmeler SPK lisanslı profesyonel fon yöneticileriyle her gün takip edilerek fonun içindeki menkul kıymetler yönetilir ve böylece Golden Visa yatırımınızda optimum getiri elde edilir.

Yatırımlarında geniş çeşitlilikle Portekiz borsası Euponext’te işlem gören birçok farklı varlık sınıfına yatırım yaparak yatırımındaki değer artışını her gün görüntülemeyi ve gerektiğinde Golden Visa’yı yakarak fondan çıkıp likide dönmeyi önemseyen yatırımcılar için ideal bir seçenektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

EUPorto olarak Portekiz Golden Visa uzmanlığımız ile yatırımcılarımızın pazardaki yatırım fonu fırsatlarından maksimum seviyede yararlanmalarını sağlamak için objektif bir şekilde en uygun fonları sunmaktayız. Yatırımcılarımızın özel kriterlerini anlamak ve kendilerine en uygun yatırım fonlarını bulmaları için yatırımcılarımızla butik bir anlayışla çalışıyoruz. Portekiz Golden Visa yatırım fonu seçenekleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Alın.