EUPorto, Lizbon’un güney kıyısında merkezi lokasyonlarda oturum ve yatırım amaçlı gayrimenkul projeleri tasarlar ve geliştirir. Dengeli büyüme sağlayabilmek için tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarını kullanarak gerçekleştirir. Projeleri anahtar teslimdir. 

Doğuştan hem Portekiz’li hem de bir Türk olarak Lizbon’da bulunmamız ve şehrin yerelliğine hakim olmamız, hem şehri hem de hizmet verdiğimiz alandaki işleyen sistemi iyi bilmemiz, müşterilerimiz için tercih sebebi olmamızı sağlamaktadır.

EUPorto olarak, Golden Visa koşullarına yönelik Lizbon emlâk piyasasının lüks projelerle fahiş fiyatlara ulaşan satış politikasına alternatif, daha gerçekçi ve verimli bir yatırım portföyü oluşturduk.

Yaşam kalitesi yüksek, ulaşım kolaylıkları sunan ve doğal kaynakları zengin yerlerdeki projelerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

EUPorto’nun sunduğu avantajlar nelerdir?

  • Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti: Portekiz’de vergi numarası almak, bankada hesap açmak ve gayrimenkul danışmanlığı gibi hizmetlerden herhangi bir ücret talep edilmez.
  • Yerel Fiyat Garantisi: Sadece ‘’yerel fiyat’’ seçeneği sunar. Golden Visa edinimi için gerekli olan meblağı şişirilmiş fiyatlardan tek bir konut alımı yerine, aynı bütçeyle 2-3 gayrimenkul alıp hem yatırım hem de oturum amaçlı değerlendirebilirsiniz. Böylelikle, daha güvenilir ve avantajlı yatırıma imza atmış olursunuz..

EUPorto ile süreç:

  • Yüz yüze ihtiyaçları belirleme
  • Birlikte seyahat planı
  • Gayrimenkul alım işlemleri
  • Golden Visa başvuru sürecinin başlatılması