Tematik Fonlar Neye Yatırım Yapar?

Portekiz Golden Visa uyumlu fonlar içerisinde belirli sektörlerde hedefe odaklı, uzmanlık gerektiren yatırım stratejisine sahip fonlardır.

Golden Visa yatırımcının risk ve getiri beklentilerine uygun olarak tercihte bulunabilecekleri fonlardır. Yatırımcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik geniş bir fon yelpazesi sunar.

Tematik fonlara yatırım yapan Golden Visa yatırımcıları kısa ve orta vadeli sektörel dalgalanmalardan uzak durabilir, yatırımlarında çeşitlilik sağlayarak global piyasalardaki fırsatlardan maksimum faydalanır.

Örneğin tarım ve gıda sektörü dünyanın her yerinde ve döneminde kritik rol oynuyor. Portekiz tarım fonları, yerli şirketlere ve çiftçilere verimli yatırım olanakları sağlıyor.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

EUPorto olarak Portekiz Golden Visa uzmanlığımız ile yatırımcılarımızın pazardaki yatırım fonu fırsatlarından maksimum seviyede yararlanmalarını sağlamak için objektif bir şekilde en uygun fonları sunmaktayız. Yatırımcılarımızın özel kriterlerini anlamak ve kendilerine en uygun yatırım fonlarını bulmaları için butik bir anlayışla çalışıyoruz. Portekiz Golden Visa yatırım fonu seçenekleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Alın.