Algarve Beach Hotel & SPA

Algarve Beach Hotel & SPA

Portekiz'in turizm cenneti Algarve'de yer almaktadır. Algarve mükemmel iklimi, coğrafi güzelliği ve istikrarlı turizm alt yapısı ile yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunar.

EUPorto'nun Algarve Beach Hotel & SPA projesindeki yatırımınız, dünyaca ünlü Four Points By Sheraton tarafından işletilir. Konut yatırımınız minimum yüzde 7 garantili kira ile ticari mülk performansında hızlıca kazanca dönüşür.

Bu projemiz 350.000 Euro değerinden Golden Visa kapsamındadır. Dolayısıyla, projeye yatırım yaparak tüm aileniz için geçerli olacak AB Vatandaşlığına başvurmaya hak kazanırsınız.

Lizbon Luxury Park Residence

Lizbon Luxury Park Residence

Projemiz Portekizin başkenti Lizbon’da bulunmaktadır. Lizbon, Avrupa’nın en köklü ve otantik şehirlerinden biridir. Tarihi zenginlikleri, mimari güzellikleri, sunduğu eşsiz lezzetleri, olağanüstü plajları, sıcak insanları sayesinde, artan turist sayısıyla yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunar. 

Lizbon’daki bu yatırımınız, Portekiz’de 4 oteli bulunan en saygın bir marka tarafından işletilir. Konut yatırımınız yüzde 4 garantili kira ile kazanca dönüşür.  Bu projemiz 500.000 Euro değerinden Golden Visa kapsamındadır. Dolayısıyla, projeye yatırım yaparak tüm aileniz için geçerli olacak AB Vatandaşlığına başvurmaya hak kazanırsınız.

 Lizbon Luxury Park Residence projesinin özellikleri :
Açık ve Kapalı Havuz, Spor Salonu, Çocuk Kulübü, Cafe Lounge, Yoga Kulübü, Konsiyerj Hizmetleri